tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

We wcześniejszych tekstach informowaliśmy Was o zaletach elektrostymulatorów Compex, które cieszą się coraz większą popularnością. Tym razem postanowiliśmy przekuć to w praktykę, dlatego zaprezentujemy zdjęcia zwykłych osób, które ćwiczą na co dzień z urządzeniami szwajcarskiego producenta. Zobaczcie koniecznie!

Dla pewności wspomnimy jednak jeszcze w kilku słowach co to jest elektrostymulacja. To świetna metoda do osiągnięcia wyznaczonych celów sportowych, która uzupełnia codzienne treningi i zrównoważoną dietą. Elektrostymulacja polega przede wszystkim na stymulowaniu włókien mięśniowych za pomocą elektrod umieszczonych na ciele, których zadaniem jest przekazywanie wysokiej jakości impulsów elektrycznych.

Elektrostymulacja dotyczy zarówno włókien nerwowych jak i czuciowych. W pierwszym przypadku mówimy o wysyłaniu napięcia do mięśnia, po czym dochodzi do skurczu. Tym samym urządzenie Compex skutecznie odtwarza proces, w którym komenda wysyłana jest przez mózg. Dzięki temu możemy liczyć na wzmacnianie poszczególnych partii mięśniowych.

Drugą opcją jest stymulacja nerwów czuciowych. Impulsy elektryczne wysyłane przez stymulator Compex mają również efekt znieczulający, zmniejszający dolegliwości bólowe. Tego typu elektrostymulacja pozwala na blokowanie przekazywania bólu do układu nerwowego. Stymulacja nerwów czuciowych zwiększa wydzielanie endorfin, a tym samym zmniejsza uczucie bólu. Elektrostymulatory Compex wykorzystywane są również do leczenia ostrego i przewlekłego bólu miejscowego czy bólu mięśni. Tym samym znakomicie sprawdzają się przy różnego rodzaju kontuzjach.

Tyle tytułem wstępu. Poniżej prezentujemy zdjęcia różnych osób z całego świata korzystających na co dzień z elektrostymulatorów Compex.

źródło: własne|Instagram

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]