tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex są bardzo często wykorzystywane przez sportowców z różnych dyscyplin sportowych. Jedną z osób regularnie korzystających z urządzenia jest Garret Fisher, który odnosi sukcesy w crossficie. Przeczytajcie już teraz krótką rozmowę z nim.

Garret Fisher od dzieciństwa grał w baseball, jednak z czasem przerzucił się na crossfit. Dwukrotnie miał okazję wygrać dwie wycieczki na Reebok CrossFit Games, a oprócz tego został trenerem personalnym. Kiedy nie trenuje, lubi słuchać muzyki i gra w koszykówkę – ponadto spędza sporo czasu z przyjaciółmi. Mieszkaniec San Diego nie wyobraża sobie życia bez elektrostymulatorów Compex.

Garrett Fisher - Compex
fot. compexusa.com

W jaki sposób korzystasz z urządzeń Compex?

Zwykle używam stymulatorów Compex do regeneracji mięśni. Ostatnio również wspomagam swoją pracę w trakcie treningów.

Dlaczego tak bardzo chwalisz sobie pracę z elektrostymulatorami?

Kocham to z wielu powodów, ale krótko mówiąc czuję się tak, jakby ktoś dał mi ekstra przewagę nad innymi zawodnikami.

Jaki jest zatem Twój ulubiony program?

Tak jak wspomniałem wcześniej, moim ulubionym program jest aktywna regeneracja, której używam niemal codziennie. Ponadto realizuję programy wzmacniające mięśnie w trakcie treningu. To chyba staje się moim ulubionym programem.

Jaką największą zaletę mógłbyś wymienić?

Hmm… skupiłbym się na regeneracji mięśni. Pozwala odzyskać siłę znacznie szybciej niż normalnie. Tym samym mogę cały czas pracować na najwyższym poziomie.

źródło: compexusa.com

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]