tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Doładuj swój trening bez konieczność dłuższego przebywania na siłowni czy na torze. Zupełnie bezinwazyjnie, gdyż Compex oferuje unikalne programy do ćwiczenia wybranych partii ciała, aktywuj więcej włókien mięśniowych dla:

  • Dynamiczniejszej rozgrzewki

Rozgrzej swoje mięśnie za pomocą wbudowanego, specjalnie przygotowanego programu aby czas spędzony na siłowni był bardziej efektywny. Powszechnie wiadomo też, że rozgrzanie mięśni przed treningiem pozwala znacząco zredukować ryzyko urazów podczas wykonywania ćwiczeń

  • Poprawy wydajności treningowej

Twoje mięśnie nie wiedzą czy stosujesz EMS czy po prostu podnosisz ciężary. Kiedy połączysz obydwie te czynności, stosując je jednocześnie przeniesiesz swój trening na zupełnie nowy poziom. Compex pozwala dostarczyć określoną rezystencję do mięśni bez potrzeby stosowania tak dużego ciężaru jaki normalnie byłby potrzebny do takiej aktywacji mięśni. Pozwala to na odciążenie stawów przy zachowaniu efektywności

  • Rozbudowy mięśni

Badania kliniczne wykazały, że EMS (i NMES) pomaga budować masę mięśniową i przynosi różnorodne korzyści. Niektóre z nich to zwiększenie gęstości mięśni, polepszenie maksymalnego minutowego poboru tlenu, polepszenie siły mięśniowej, potęgowanie siły wyjściowej w ćwiczeniach takich jak skoki wzwyż.

  • Szybkiej regeneracji

Compex ma wbudowane wielorakie programy potreningowe pozwalające zapoczątkować regenerację mięśni. Poszczególne programy zostały stworzone aby dostarczyć mięśniom świeży tlen i składniki odżywcze, aby umożliwić wypłukiwanie toksyn, co przyczynia się do szybszej regeneracji.

jak działa elektrostymulacja mięśni

Aby zacząć po prostu umieść samoprzylepne elektrody na mięśniu, który chcesz poddać ćwiczeniom. Wybierz dogodny program i pozwól aby Compex pomógł stać Ci się silniejszym i bardziej wysportowanym szybciej niż mógłbyś to osiągnąć tradycyjnymi metodami!

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]