tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Obecnie na rynku mamy dostęp do różnych elektrostymulatorów mięśni. Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka aspektów, dzięki którym będzie Wam łatwiej wybrać odpowiedni model dla siebie. Sprawdźcie koniecznie!

Wygoda użytkowania Compex

Pierwszym elementem naszej układanki będzie wygoda. Obecnie na rynku mamy dostęp do elektrostymulatorów Compex przewodowych i bezprzewodowych. Wygodniej pracuje się na urządzeniach bez konieczności podłączania kabli, co daje maksymalny komfort, wygodę, a także mobilność. Teraz trening mięśni połączony ze stymulacją elektryczną nie powinien sprawiać jakichkolwiek problemów.

Kanały Compex

Kolejnym krokiem jest liczba kanałów, na których pracują produkty Compex.Wszystkie urządzenia pracują w 4 kanałach. Jedynie Compex FIT 5.0 pracuje w 2 kanałach (istnieje opcja upgrade’u do 4 kanałów). 2-kanałowy EMS jest tańszą alternatywą dla osób, które koniecznie chcą postawić na bezprzewodowość, a budżet nie pozwala na zakup SP 6.0 czy SP 8.0.

Nowoczesne technologie

Jak pewnie większość z Was zauważyła, każdy elektrostymulator ma wbudowane nowe technologie. Praktycznie wszystkie (oprócz FIT 1.0) posiadają Mi-Scan, która pozwala skanować wybraną partię mięśniową, a następnie dobrać częstotliwość impulsów pod fizjologię użytkownika. To jednak nie koniec. Zwróćcie uwagę również na technologie Mi-Range, Mi-Tens, Mi-Action, a także Mi-AutoRange.

Programy w Compex

Compex w każdym urządzeniu oferuje różnorodne programy, od treningów, przez fitness i rehabilitację, na odnowie mięśni kończąc. Oferta programowa poszczególnych elektrostymulatorów może różnić się rodzajem, kategorią oraz liczbą. Jest to jednak kluczowa cecha, której analiza szczególnie powinna wpływać na wybór urządzenia.

Jak wybrać elektrostymulator Compex?
3 ocen, średnia ocen: 4.7

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl