tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Obecnie na rynku mamy dostęp do różnych elektrostymulatorów mięśni. Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka aspektów, dzięki którym będzie Wam łatwiej wybrać odpowiedni model dla siebie. Sprawdźcie koniecznie!

Wygoda użytkowania Stymulatorów Mięśni Compex

Pierwszym elementem naszej układanki będzie wygoda. Obecnie w ofercie mamy dostęp do elektrostymulatorów Compex przewodowych i bezprzewodowych. Zdecydowanie wygodniej pracuje się na urządzeniach bez konieczności podłączania kabli, co daje maksymalny komfort, wygodę, a także mobilność. W modelach bezprzewodowych mamy jeszcze pewną zaletę dotyczącą personalizacji elektrostymulacji. Wyposażone w technologię MI elektrostymulatory bezprzewodowe  wykonują analizę mięśni na każdym kanale, gdy przewodowe pozwalają na ten proces tylko na kanale gdzie mamy wpięty Mi-sensor. Stymulatory wireless to także możliwość skutecznego treningu funkcjonalnego połączonego ze stymulacją elektryczną. Więcej o łączeniu treningu fizycznego z elektrostymulacją.

Modele bezprzewodowe to Compex WOD Edition, SP 8, SP 6 i FIT 5 – można sprawdzić zestawienie w tabeli porównawczej dla wszystkich modeli – Porównanie modeli Compex

Kanały Compex

Kolejnym krokiem jest liczba kanałów, na których pracują produkty Compex.Wszystkie urządzenia pracują w 4 kanałach. Jedynie Compex FIT 5.0 pracuje w 2 kanałach (istnieje opcja upgrade’u do 4 kanałów). 2-kanałowy EMS jest tańszą alternatywą dla osób, które koniecznie chcą postawić na bezprzewodowość, a budżet nie pozwala na zakup SP 6.0 czy SP 8.0.

Nowoczesne technologie

Jak pewnie większość z Was zauważyła, każdy elektrostymulator ma wbudowane nowe technologie. Praktycznie wszystkie (oprócz FIT 1.0) posiadają Mi-Scan, która pozwala skanować wybraną partię mięśniową, a następnie dobrać częstotliwość impulsów pod fizjologię użytkownika. To jednak nie koniec. Zwróćcie uwagę również na technologie Mi-Range, Mi-Tens, Mi-Action, a także Mi-AutoRange.

4.7/5 - (4 votes)
[FM_form id="1"]