tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Marzą się Tobie jędrne pośladki? To możliwe! Wymaga jednak odpowiedniego poświęcenia i zrównoważonej diety. Wszystko możesz sobie dodatkowo ułatwić dzięki nowoczesnej technologii, jaką jest elektrostymulacja mięśni urządzeniami Compex. Wykorzystaj najnowsze programy ujędrniające pośladki!

Elektrostymulatory Compex są wyposażone w instrukcje obsługi, dzięki którym będziesz dokładnie wiedziała w jaki sposób umieścić elektrody na pośladkach. Wystarczy, że będziesz postępowała zgodnie z piktogramem i wideo, aby właściwie ustawić elektrody, w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Ważne jest, żebyś zachowała rozmiar elektrod – dużych i małych.

Trening na jędrne pośladki

Należy pamiętać, że wszystkie wybrane programy powinny być oparte na indywidualnym poziomie aktywności, który będzie różny dla każdego użytkownika. Warto zapoznać się z całą instrukcją. Dodajmy, że pośladki możecie ujędrnić zarówno urządzeniami przewodowymi, jak i bezprzewodowymi.

UWAGA: Elektrody należy umieścić bezpośrednio na skórze. Wykorzystanie spodenek na poniższym filmie służy tylko do celów demonstracyjnych.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]