tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex wyposażone są w ekskluzywną technologię Muscle Intelligence, dzięki której urządzenia doskonale dopasowują się do fizjologii danego użytkownika. Tym samym możecie być spokojni o efektywność Waszych treningów czy rehabilitacji.

Podstawową funkcją elektrostymulatorów Compex jest Mi-Scan. Bezpośrednio przed sesją treningową, funkcja MI-scan bada wybraną grupę mięśniową i automatycznie dopasowuje ustawienia stymulatora do pobudliwości danego obszaru ciała, w zależności od fizjologii użytkownika. Funkcja ta wywołuje na początku programu krótką testową sekwencję, podczas której dokonywane są pomiary.

Bardzo przydatna jest również funkcja Mi-Tens, dzięki której unikniecie skurczy w bolesnych miejscach. Warto bowiem pamiętać, że Compex zwiększa intensywność elektryczną, do momentu wykrycia skurczu mięśniowego. Wówczas automatycznie obniża poziom stymulacji.

Warto wspomnieć również o Mi-Rrange. Pozwala ona użytkownikowi na wybranie idealnego poziomu intensywności stymulacji dla programów recovery, massage, capillarisation lub nawet muscle pain. Na początku programu urządzenie skłania użytkownika do zwiększenia intensywności stymulacji. W trakcie takiego zwiększania urządzenie analizuje reakcje każdego stymulowanego mięśnia i określa optymalny poziom. Gdy tylko mięsień osiągnie swój optymalny poziom, odpowiedni kanał zostaje automatycznie odznaczony i intensywność stymulacji nie może zostać zwiększona. W celu odzyskania kontroli, należy po prostu ponownie wybrać dany kanał, a następnie zwiększyć lub zmniejszyć intensywność stymulacji.

Na koniec warto jeszcze w kilku słowach wspomnieć o Mi-Action, której zadaniem jest wywołanie elektryczne skurczu, w pełni kontrolowanego, dzięki czemu trening jest komfortowy i efektywny. Na koniec każdej fazy odpoczynku pilot urządzenia emituje sygnał dźwiękowy. Od tego momentu możliwe jest rozpoczęcie dobrowolnej kontrakcji. Jeżeli po upływie określonego okresu czasu nie nastąpi dobrowolna kontrakcja, urządzenie automatycznie wstrzymuje działanie.

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]