tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Podnoszenie swoich umiejętności i bicie kolejnych rekordów nie będzie możliwe bez odpowiednio mocnego treningu. Warto tym samym zadbać o efektywne jednostki treningowe, które może zapewnić elektrostymulacja mięśni. Przedstawiamy argumenty: dlaczego warto wybrać elektrostymulator Compex.

Czym jest Compex?

Compex jest szwajcarską firmą, z trzydziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny i sportu. To bezsprzecznie lider w produkcji i tworzeniu przenośnych elektrostymulatorów mięśni – zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych. Obecnie na rynku mamy dostęp do stymulatorów sportowych i fitnessowych, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalety elektrostymulacji mięśni

Elektrostymulacja mięśni urządzeniami Compex umożliwia przede wszystkim poprawę wydolności, siły, czy wytrzymałości. Odpowiednio dobrane  programy stymulatora elektrycznego sprawią, że znacznie poprawicie swoją formę sportową, a tym samym będziecie gotowi bić własne rekordy!

Bez względu na to, czy jesteście profesjonalnymi zawodnikami, ćwiczycie kulturystykę, fitness, crossfit, czy trenujecie aby być w lepszej kondycji albo zrzucić kilka kilogramów. Co więcej urządzenia Compex mają wbudowane programy relaksacyjne. Warto bowiem w międzyczasie pamiętać o odpowiedniej regeneracji i masażu.

[FM_form id="1"]