tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Compex kojarzy się Wam na pewno wyłączenie z elektrostymulatorami mięśni. Warto jednak podkreślić, że Szwajcarzy produkują również stabilizatory dostępne między innymi w naszym sklepie internetowym. Kupno opaski kompresyjnej na łydkę lub kolano na pewno niesie ze sobą wiele korzyści.

Opaska kompresyjna na łydkę Compex

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie między innymi opaskę kompresyjną na łydkę Compex. To przede wszystkim ultralekka opaska kompresyjna wykonana z neoprenu i lycry, której zadaniem jest pomoc w utrzymaniu ciepła mięśnia dwugłowego łydki. Opaska kompresyjna Compex Anaform Calf Sleeve pozwoli na poprawę wydajności sportowca – zarówno zawodowego jak i amatora.

opaska kompresyjna na łydkę
fot. Compex

Neporen z którego jest zbudowana zapewnia termoregulację. Warto wspomnieć na pewno o elastycznych krawędziach na dole i górze, dzięki którym ryzyko ześlizgiwania jest ograniczone do minimum. Dodatkową zaletą opaski kompresyjnej jest również ochrona przed otarciami i zadrapaniami, a na bezpieczeństwo wpływają odblaski poprawiające widoczność.

Stabilizator na kolano Compex

W kolekcji stabilizatorów znajduje się również opaska uciskowa, która została wykonana ze specjalnym wycięciem na kolano. Prawidłowe ułożenie rzepki kolanowej jest możliwe dzięki unikalnej, sześciokątnej konstrukcji. Stabilizator zagwarantuje użytkownikowi optymalne dopasowanie. Warto na pewno wspomnieć, że opaska wykonana jest z neoprenu, a więc dobrze utrzyma ciepło w okolicach kolana, a lycra pozwoli na utrzymanie lekkości i komfortu w trakcie ćwiczeń. Szwajcarzy przy produkcji nie zapomnieli o dodaniu antypoślizgowej technologii uniemożliwiającej ześlizgiwanie się stabilizatora. Na koniec warto wspomnieć o ukrytej kieszeni, w której bez problemów zmieścisz klucze.

stabilizator na kolano compex
fot. Compex

Jak widać stabilizatory treningowe są wykonane z najlepszych materiałów zapewniających użytkownikowi pełen komfort w trakcie zajęć. Więcej informacji znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Wystarczy kliknąć TUTAJ. To będzie dobra inwestycja!

źródło: własne

[FM_form id="1"]