tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulacja jest ostatnio coraz bardziej popularną metodą regeneracji i wzmacniania partii mięśniowych. Bez dwóch zdań liderem na rynku jest firma Compex produkująca elektrostymulatory przeznaczone dla sportowców zawodowych jak i amatorów.

Elektrostymulatory Compex

Wielu specjalistów na rynku na pewno potwierdzi Wam, że to Compex jest pionierem w elektroterapii. Elektrostymulacja jest w ostatnim czasie bardzo popularną metodą osiągania wyznaczonych celów poprzez uzupełnienie regularnych treningów oraz zrównoważonej diety. Pozwoli przenieść poziom treningu na jeszcze wyższy poziom, dlatego warto uczynić to sprawdzonymi narzędziami.

elektrostymulatory compex
fot. Compex

Przypomnijmy jednak, że elektrostymulacja polega przede wszystkim na stymulowaniu włókien nerwowych za pomocą podłączonych elektrod, które przekazują impulsy elektryczne wytwarzane przez elektrostymulator. Compex produkuje obecnie najbezpieczniejsze impulsy, dlatego na pewno lepie nie oszczędzać i zaopatrzyć się w produkt gwarantujący najwyższą jakość.

– Nasze produkty zostały opracowane z największą starannością i wykorzystują wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne. Oczywiście można mieć również pewność, że nasze produkty są wytwarzane zgodnie z wszelkimi aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa – czytamy na stronie internetowej producenta.

Compex jest bez wątpienia odpowiedzialną marką. Głównym celem Szwajcarów jest zagwarantowanie najwyższej jakości produktów, dlatego urządzenia zanim trafią do sprzedaży, są testowane i poddawane badaniom przez pracowników służby zdrowia. Warto na pewno w kilku słowach wspomnieć również, że Compex jest przedmiotem wielu badań naukowych, a użytkownik może liczyć na naprawdę obszerną instrukcję obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się drogą mailową lub telefoniczną.

źródło: własne

[FM_form id="1"]