tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

W ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych metod treningowych była elektrostymulacja mięśni. Zauważyliśmy wzrost popularności elektrostymulatorów Compex, a w ostatnim czasie na rynku pojawił się również elektrostymulator mięśni Powerdot. Postanowiliśmy wykorzystać moment i wspomnieć o nim w kilku słowach.

Elektrostymulator Powerdot

Urządzenie pozwala uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki sportowe w krótszy sposób. Wiele osób wykorzystuje elektrostymulator mięśni do poprawy sprawności mięśni. Tym samym Powerdot doskonale sprawdza się w treningu, rehabilitacji i masażu. Produkt umożliwia pracę na czternastu grupach mięśniowych, zwiększając siłę i wytrzymałość mięśni, jak również regenerując mięśnie po jednostce treningowej lub zawodach sportowych.

Elektrostymulator Powerdot wyposażony jest w aplikację mobilną na smartfony, dzięki czemu jest urządzeniem bezprzewodowym. Produkt został wyposażony w 9 tematycznych programów dla różnych potrzeb treningowych, skierowanych do sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Aplikacja PowerDot daje 5 poziomów postępu dla każdego z 5 programów Performance PowerDot, w tym unikatowy poziom Big Shuffle z możliwością konfiguracji parametrów.

W jaki sposób działa elektrostymulator mięśni?

To użytkownik sam wybiera, którą partię mięśniową chce stymulować. brazy o wysokiej jakości zapewniają łatwe do zrozumienia opisy ustawienia miejsca docelowego dla każdej z 14 wspieranych grup mięśni.

W ciągu 20 minutowego treningu EMS pobudzonych zostanie średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas tradycyjnego wysiłku, co pozwala na spalenie nawet 1200 kcal, a to z kolei na trzykrotnie szybszą utratę wagi. Istotną kwestią jest także brak ryzyka wystąpienia kontuzji. Jest więc to rozwiązanie, które powinno zainteresować wszystkie te osoby, które są aktywne i poszukują lepszych rezultatów i szybszej regeneracji w krótszym czasie.

Poznaj zalety elektrostymulatora Powerdot

  • Poprawa napięcia mięśni
  • Umożliwia przeprowadzenie rozgrzewki
  • Relaks mięśni
  • Zmniejsza bolesność
  • Przyspiesza regenerację mięśni
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]