tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jednym z najczęściej sprzedawanych produktów w naszym sklepie internetowym jest elektrostymulator Compex SP 8.0. Urządzenie wykorzystujące nowe technologie ma wbudowanych wiele funkcji, którym postanowiliśmy się dzisiaj przyjrzeć. Zobaczcie koniecznie!

MI-SCAN

Jedną z najpopularniejszych funkcji jest MI-SCAN. Funkcja powinna być wykorzystana przed jednostką treningową do skanowania wybranej partii mięśniowej, automatycznie dopasowując ustawienia stymulatora do pobudliwości danego obszaru ciała. Wszystko jest bowiem uzależnione od fizjologii człowieka. Jak działa funkcja MI-SCAN? To bardzo proste! Na początku wywołuje program krótką sekwencję testową, w trakcie której dokonywane są szczegółowe pomiary.

MI-ACTION

Kolejną ciekawą funkcją jest MI-ACTION, który pozwala rozpocząć wywoływanie elektrycznego skurczu za pomocą dobrowolnego działania. W taki sposób wywołany elektrycznie skurcz jest doskonale kontrolowany, trening staje się bardziej komfortowy, dokładniejszy i pełniejszy. Warto dodać, że na koniec fazy odpoczynku wydawany jest sygnał dźwiękowy.

MI-AUTORANGE

Na uwagę zasługuje funkcja MI-AUTORANGE. Działa podobnie jak MI-RANGE, z tą różnicą, że wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Pozwala użytkownik na wybranie idealnego poziomu intensywności stymulacji dla programów odnowa, masaż, kapilaryzacja i ból mięśni. Urządzenie automatycznie zwiększa intensywność stymulacji do momentu wykrycia odpowiedniego poziomu intensywności.

MI-TENS

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o MI-TENS. Funkcja ma za zadanie ograniczyć niepożądane skurcze mięśni w miejscach bolesnych. Każdy wzrost intensywności wiąże się z fazą testową, a w przypadku wykrycia skurczu, automatycznie obniża intensywność stymulacji.

[FM_form id="1"]