tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Decydując się na kupno elektrostymulatora mięśni chcielibyście na pewno dokładnie poznać firmę Compex. Dlatego poniżej dokładnie przedstawiamy Wam szwajcarskiego producenta urządzeń służących do stymulacji elektrycznej mięśni.

Co to jest Compex?

Compex jest obecnie bezkonkurencyjnym liderem w elektrostymulacji mięśni, mając za sobą bagaż 30 lat doświadczeń. Jaki jest sekret tego sukcesu? To przede wszystkim szwajcarska technologia, która została zastosowana w urządzeniach, która jest gwarancją precyzji, perfekcji i bezpieczeństwa.

– Obecnie urządzenia Compex są produktami referencyjnymi na rynku elektrostymulacji. We wszystkich z nich postawiono nacisk na wykorzystanie wieloletniego doświadczenia oraz know-how w celu zaoferowania klientom tego, co najlepsze w tej technologii – możemy przeczytać w oficjalnej broszurze Compex.

elektrostymulatory compex rehabilitacjaJeszcze nie tak dawno technologia była wykorzystywana jedynie przez osoby wykwalifikowane i specjalistów. Obecnie dostępna jest dla szerokiego grona odbiorców. Elektrostymulację mięśni możecie wykorzystywać do treningu fizycznego, odzyskiwania zdrowia, utrzymywania formy, przeprowadzenia rozgrzewki, pomoże także w leczeniu bólu i powrocie do formy.

Compex® jest częścią grupy DJO, będącej producentem wysokiej jakości medycznych i ortopedycznych urządzeń o szerokiej gamie produktów stosowanych w rehabilitacji, zarządzania bólem oraz terapii fizycznej. Compex oferuje urządzenia treningowe odpowiadające potrzebom każdego użytkownika: od sportowców, którzy chcą poprawić swoje wyniki, poprzez tych, którzy chcą być w formie i wzmocnić swoje ciało, aż po osoby, którym zależy na dobrym samopoczuciu, młodym wyglądzie oraz komforcie.

źródło: Compex

4.5/5 - (4 votes)
[FM_form id="1"]