tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Okres przygotowawczy wiąże się z większymi obciążeniami organizmu. Jeżeli biegasz dość często, to powinieneś poważnie zastanowić się nad kupnem opaski kompresyjnej na łydkę Compex, która zapewni Ci odpowiedni komfort w trakcie i po zajęciach.

Stabilizator na łydkę Compex Anaform to przede wszystkim ultralekka opaska kompresyjna wykonana z neoprenu oraz lycry pomagająca utrzymać ciepło mięśnia łydki. Wielu specjalistów twierdzi, że poprawia ona wyniki sportowe.

Tak jak wspomnieliśmy przed chwilą, Compex Anaform wykonany jest z neoprenu, który zapewnia termoregulację, pomaga utrzymać ciepło mięśni podczas uprawiania sportu, jak również opóźnia efekt zmęczenia mięśni. Cechuje się unikalną konstrukcją z nadrukowanymi wzorami na panelach.

Użytkownik nie musi martwić się o ześlizgiwanie czy spadanie, a wszystko dzięki elastycznym górnym i dolnym krawędziom. Ponadto opaska kompresyjna wykonana jest w nowoczesnej technologii, której zadaniem jest zapobieganie otarciom i zadrapaniom. Zaletą produktu są również odblaski, zwiększające widoczność po zmroku.

Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Nie zastanawiaj się dłużej – sprawdź już teraz – wystarczy kliknąć TUTAJ.

[FM_form id="1"]