tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex podbijają świat sportu. Urządzenia wyprodukowane przez Szwajcarów pozwalają odpowiednio zregenerować oraz wzmocnić poszczególne partie mięśniowe. Żywym przykładem jest Mari Mola uprawiający na co dzień triathlon.

Nie od dzisiaj wiadomo, że triathlon jest wymagającą dyscypliną sportową. – Przede wszystkim trzeba trenować stale, dzień w dzień, pomimo faktu, że organizm nie zawsze reaguje w ten sam sposób. Należy odpowiednio słuchać swojego ciała – powiedział wspominany we wstępie Mario Mola. – Nadzieja i ambicja pozwalają kontynuować codzienną pracę i poprawiać wyniki sportowe, jak i pozostałe – kontynuował.

compex triathlon
fot. wikipedia.org

Triathlonista nie ukrywa, że dobre wyniki osiąga dzięki elektrostymulacji mięśni. – Odpoczynek i odpowiednia regeneracja są bardzo ważne jeśli chodzi o intensywne jednostki treningowe. Również przygotowanie fizyczne i optymalne napięcie mięśni ma wpływ na dobry trening i regularną rywalizację, bez urazów. Dzięki urządzeniom Compex mogę zawsze dawać z siebie 100% – przyznał.

Elektrostymulatory Compex i triathlon

Sam zawodnik przyznał, że jego ulubionym programem jest masaż oraz regeneracja. To jednak nie koniec, ponieważ od czasu do czasu wykorzystuje również program do eliminacji bólu. Gdyby tego było mało, to elektrostymulatory Compex wykorzystywane są przez niego również na siłowni. – Tak z 2-3 razy w tygodniu – zdradził.

Mario Mola nie ukrywa, że z dnia na dzień chciałby być coraz lepszy i osiągać jeszcze lepsze rezultaty na zawodach. – Staram sie posuwać cały czas naprzód, bez obsesyjnego myślenia o przyszłości. Moja obecność w Londynie była dla mnie wielkim przeżyciem. Mam nadzieję, że to pomoże mi być jeszcze lepszym w następnych latach. Czas i praca zadbają o resztę – podsumował triathlonista.

źródło: elektrostymulatory.net

5/5 - (3 votes)
[FM_form id="1"]