tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

– Urządzenia bezprzewodowe są niezwykle praktyczne. Nie ma już żadnych przewodów, w które można się zaplątać, dlatego są bardzo komfortowe w użytkowaniu – powiedziała triathlonistka Alex Louison na temat elektrostymulatorów Compex, które używa do codziennej pracy na treningach i po nich.

Wspominana we wstępie triathlonistka już od wielu lat uprawia sport, dlatego z zawodów na zawody chce osiągać jeszcze lepsze rezultaty. – Nigdy się nie poddawaj. Rób wszystko, co trzeba, aby osiągnąć swoje cele i zrealizować swoje marzenia. Nadaj temu wszystkiemu sens, żeby na końcu nie mieć czego żałować – powiedziała na temat swojego motta życiowego.

elektrostymulatory compex
fot. YouTube

Elektrostymulatory Compex

– Jeżeli chcesz osiągnąć jakikolwiek sukces, to wszystko musi być na swoim miejscu, przede wszystkim poważny wysiłek na treningach, ale również zrównoważony tryb życia – regeneracja, żywienie, równowaga w życiu rodzinnym. Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby nigdy nie mieć żadnego żalu, zawsze mieć poczucie, że zrobiło się wszystko, co możliwe, aby odnieść sukces. Jeżeli wynik jest dobry, to radość przychodzi automatycznie, trenujesz jeszcze bardziej intensywnie – kontynuowała dalej.

Alex Louison do codziennej pracy używa elektrostymulatorów Compex, dzięki którym może osiągać jeszcze lepsze rezultaty niż dotychczas. – Naprawdę doceniam takie cechy jak liczby skurczów na nowych urządzeniach. Obudowa również wygląda świetnie, to taki mały klejnot! Radzę, żeby każdy upewnił się, że jest naładowany, żeby później nie było żadnych niespodzianek. Przez zwiększenie przepływu krwi, elektrostymulacja uniemożliwia zgromadzeniu kwasu mlekowego, co zapobiega zakwasom i urazom. Przydaje się również do łagodzenia bólu. Nieprzerwanie korzystam z Compexa na sesjach treningowych i mogę wymienić same korzyści. Mogę Was zapewnić, że to nie jest gadżet, a prawdziwe uzupełnienie treningu – przyznała triathlonistka.

Zawodniczka zaznaczyła, że bardzo często korzysta z programów przeznaczonych do masażu, relaksujących oraz regenerujących mięśnie. – Najlepszym programem jest kapilaryzacja – używam go przed i po treningu. Najpierw przygotowując mięśnie do wysiłku, a potem do uaktywnienia krążenia krwi – podsumowała.

źródło: własne

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]