tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex podbijają świat sportu. Tym razem natrafiliśmy na ciekawą rozmowę z Alex Louison. Triathlonistka opowiedziała jak ważną rolę w jej życiu odgrywa stymulacja mięśni. Zobaczcie koniecznie już teraz!

– Jeżeli chcesz osiągnąć jakikolwiek sukces, to wszystko musi być na swoi miejscu, przede wszystkim poważny wysiłek na treningach, ale również zrównoważony tryb życia – regeneracja, żywienie, równowaga w życiu rodzinnym. Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby nigdy nie mieć żadnego żalu, zawsze mieć poczucie, że zrobiło się wszystko, co możliwe, aby odnieść sukces. Jeżeli wynik jest dobry, to radość przychodzi automatycznie, trenujesz jeszcze bardziej intensywnie – powiedziała Alex Louison.

Znana sportsmenka w świecie triathlonu nie ukrywała, że elektrostymulatory Compex odgrywają bardzo ważną rolę w jej sportowym życiu. – Urządzenia bezprzewodowe są niezwykle praktyczne. Nie ma już żadnych przewodów, w które można się zaplątać, dlatego sprzęt jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Naprawdę doceniam takie cechy jak liczby skurczów na nowych urządzeniach. Obudowa również wygląda świetnie, to taki mały klejnot! Radzę, żeby każdy upewnił się, że jest naładowany, żeby później nie było żadnych niespodzianek. Przez zwiększenie przepływu krwi, elektrostymulacja uniemożliwia zgromadzeniu kwasu mlekowego, co zapobiega zakwasom i urazom. Przydaje się również do łagodzenia bólu. Nieprzerwanie korzystam z Compexa na sesjach treningowych i mogę wymieniać same korzyści. Zapewniam Was, że to nie jest gadżet, a prawdziwe uzupełnienie treningu – dodała po chwili.

Użytkownicy elektrostymulatorów marki Compex mają do swojej dyspozycji naprawdę wiele różnych programów. – Kocham wszystkie programy masażu, relaksujące i regenerujące. Kiedy mam bóle w nogach, to program „ciężkich nóg” daje mi natychmiastową ulgę. Najlepszym programem jest kapilaryzacja – używam go przed i po treningu. Najpierw przygotowując mięśnie do wysiłku, a potem do uaktywnienia krążenia krwi – podsumowała.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]