tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Przegląd Masażerów Therabody Wave

Therabody Wave Roller – Wałek do masażu perkusywnego

Wave Roller to inteligentny, wibrujący wałek piankowy do masażu obsługujący technologię Bluetooth. Może być używany do przyspieszenia rozgrzewki i regeneracji, zwiększenia przepływu krwi, poprawy mobilności i elastyczności.

Therabody Wave Solo – Piłka do masażu perkusywnego

Kompaktowe, inteligentne urządzenie do masażu wibracyjnego producenta masażerów Theragun. Precyzyjnie rozluźnia spięte obszary ciała, zmniejszając napięcie i poprawiając zakres ruchu. Trzy częstotliwości wibracji i innowacyjna pofalowana powierzchnia piłki sprawiają że wibracje docierają głęboko do trudno dostępnych miejsc aby je rozluźnić i przynieść ulgę, a technologia QuietRoll ™ sprawia że piłka jest bardzo cicha.

Therabody Wave Duo – Podójna Piłka  /  Wyprofilowany Roller do masażu perkusywnego

Ergonomicznie wyprofilowany roller do masażu pleców, kręgosłupa i szyi. Przenośny inteligentny wałek wibracyjny to wyjątkowo wszechstronne rozwiązanie do masażu całego ciała. Pięć częstotliwości wibracji i pofalowana powierzchnia o dużej przyczepności zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiednie kąty nacisku w obszarach które tego wymagają – łagodząc bolesność, zmniejszając napięcie i poprawiając zakres ruchu

Wave Roller Therabody
Wave Solo Therabody piłka do masazu
Therabody Wave Duo Masazer Kregoslupa

Therabody Masażery Serii Wave

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]