tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

maratończyk elektrostymulacja opinieJuame Leiva – maratończyk. Opinia o elektrostymulacji

Jaka jest motywacja, która pozwala Ci pokonywać każde wyzwanie?

Wsparcie jakie mam w moich przyjaciołach i znajomych, którzy każdego dnia dają mi siłę do spełniania moich sportowych marzeń i przez to do bycia szczęśliwszym z dnia na dzień.

Czy możesz podzielić się swoimi sztuczkami, aby trenować lepiej?

Wytrwałość, poświęcenie i wiedza jak je znosić. Równie ważne jest odpowiednie odżywianie, narzucony odpoczynek i ponad to wszystko dobrze zaplanowany plan treningowy wykonywany pod kontrolą profesjonalistów. Jeśli jednocześnie z powyższymi wprowadzimy jeszcze nowoczesne, efektywne technologie, takie jak Compex, to mamy zagwarantowany sukces.

Jakie dostrzegasz korzyści po włączeniu Compex do treningów?

Pozwala mi on ulepszać regenerację po długich sesjach treningowych, a także aby poprawić wytrzymałość i wzmocnić się przed zawodami.

Jakie są twoje ulubione programy i kiedy je stosujesz?

Najczęściej używam programu Aktywne Zdrowienie, aby zregenerować mięśnie po ciężkich, wielokilometrowych sesjach, Wytrzymałość Oddechowa w celu wzmocnienia i modułu TENS w momentach dyskomfortu. Programy ciężkich nóg i masażu sprawdzają się doskonale kiedy nie mam możliwości spotkania z moim masażystą sportowym.

Jakie są najważniejsze cele Twojej kariery?

Zawsze marzyłem, żeby móc poświęcić się wyłącznie sportowi i widzę, że jest to coraz bliżej i bliżej dzięki moim poświęceniom i osiągnięciom. Moim największym marzeniem i jednocześnie wyzwaniem jest stanie się sportowcem światowej klasy i pewnego dnia mieć możliwość biegu w maratonie na Igrzyskach olimpijskich.

Poznaj elektrostymulator Compex SP 8.0

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]