tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

didier defago elektrostymulacja opinieDidier Defago – członek szwajcarskiej reprezentacji narciarskiej, mistrz narciarstwa zjazdowego z Vancouver 2010 r.

Jakie jest Twoje motto życiowe, które pozwala Ci pokonywać każde wyzwanie?

Zawsze pragnij iść o krok dalej!

Czy możesz podzielić się swoimi sztuczkami, aby trenować lepiej?

Podążam za w pełni przygotowanym i metodycznym planie ćwiczeń, który łączy kolarstwo i bieganie, ale obejmującym także bardziej rekreacyjne aktywności jak jazda na rolkach czy sporty z użyciem rakiet. Co czasem można nazwać „polisportem” i co jest bardzo różnorodne i nowatorskie.

Jakie dostrzegasz korzyści po włączeniu Compex do treningów?

Bezprzewodowe urządzenie Compex pozwala mi na wykonywanie bardziej różnorodnych treningów, szczególnie w połączeniu z aktywną pracą. Ułatwia także pracę z trenerem, gdyż może on uruchamiać i kontrolować urządzenie zdalnie. W długich podróżach stosuję program Kapilaryzacja, używam go też, tak często jak to tylko możliwe, po wszelkich zawodach aby wspomagać proces regeneracji.

Jakie są twoje ulubione programy i kiedy je stosujesz?

Przede wszystkim program Regeneracja po zawodach i treningach i program Kapilaryzacja podczas podróży. Nie zapominajmy jednak o łączeniu siły i szybkości w programach polimetrycznych. Sprawiają one, że trening staje się bardziej różnorodny, a ja mogę odkrywać limity moich mięśni, aby później je przekraczać.

Jakie są najważniejsze cele Twojej kariery?

Złoty medal w narciarstwie zjazdowym w Soczi w 2014.

Elektrostymulacja mięśni Compex – wideo

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]