tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Zapewne słysząc o elektrostymulacji Wasza pierwsza myśl wiąże się ze wzmacnianiem poszczególnych partii mięśniowych, a także regeneracją po ciężkich treningach. Rozważając zauważycie, że elektrostymulatory Compex mogą być także wykorzystywane przez osoby grające w piłkę nożną w celu uzupełnienia codziennego szkolenia. Elektrostymulacja zapewni odpowiednią wydajność organizmu niezależnie od tego czy jesteś na poziomie zawodowy lub amatorski.

Compex SP i piłka nożna

Elektrostymulacja mięśni wykorzystywana jest przede wszystkim do regeneracji mięśni, rehabilitacji po urazie oraz wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych. Urządzenia marki Compex posiadają w sobie programy sportowe, dzięki którym piłkarz może pracować nad mięśniami nóg, czy ramion. Regularne stosowanie produktu pomoże uzyskać większą moc, a tym samym osiągniesz wyższy poziom, co na pewno Cię zadowoli.

electrostimulateur

Oczywiście to nie koniec zalet. Ważnym elementem zawodnika piłki nożnej jest szybkość, zwrotność i zwinność. Tym samym należy ciężko pracować nad mięśniami łydek i ud. Teraz elektrostymulatory Compex pozwolą Ci być jeszcze lepszym.

Elektrostymulacja mięśni w piłce nożnej

Wzmacnianie mięśni to jedno, ale ich szybka regeneracja to drugie. Compex umożliwia odzyskanie siły po ciężkiej jednostce treningowej lub meczu. Liczne funkcje uwolnią mięśnie od napięcia, rozluźniając je. W jaki sposób? Jeden z programów służy do polepszenia krążenia krwi, dzięki czemu Twoje mięśnie będą dobrze dotlenione i nie będziesz borykał się z zakwasami.

Piłka nożna to sport sprzyjający kontuzjom. Zawodnicy często spędzają czas w gabinetach fizjoterapeutów. Elektrostymulacja umożliwi odpowiednią rehabilitację, jak również wzmacnianie osłabionych partii mięśniowych.

Piłka nożna a elektrostymulacja mięśni

Używam elektrostymulacji od dwóch sezonów, aby odzyskać siłę po meczach i treningach. Elektrostymulator jest łatwy w użyciu oraz do transportu. Mogę regenerować mięśnie w pozycji siedzącej, na przykład wracając z wyjazdowego meczu. Korzyści odczuwam już po kilku minutach używania. Ponadto jest bardzo skuteczny w leczeniu bolesnych obszarów – powiedział Christophe Jallet grający obecnie w zespole Olympique Lyon.

źródło: footballdudimanche.com

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]