tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Zmagasz się z przewlekłym bólem szyi? Jest na to rozwiązanie! Teraz elektrostymulatory Compex, dzięki nowoczesnej technologii, pozwolą Ci wrócić do pełni zdrowia. W jaki sposób? Sprawdź to z nami!

Przewlekły ból szyi jest nieodłącznym elementem osób pracujących fizycznie, ale nie tylko. Na problemy skarżą się również osoby przesiadujące godzinami przed komputerem. Teraz jesteś w stanie walczyć z bólem, a wszystko dzięki elektrostymulacji mięśni oferowanej przez urządzenia marki Compex.

Przewlekły ból szyi

Urządzenia wyprodukowane przez Szwajcarów wywołują impulsy elektryczne, które wzbudzają włókna nerwów czuciowych w celu osiągnięcia efektu znieczulającego lub zmniejszającego dolegliwości bólowe. Tym samym stymulacja blokuje przekazywanie bólu do układu nerwowego, a ponadto zwiększa wydzielanie endorfin, co sprzyja zmniejszaniu bólu. Program do niwelowania bólu sprawia, że elektrostymulacja wykorzystywana jest bardzo często do leczenia ostrego lub przewlekłego bólu miejscowego, czy bólu mięśni.

Do zlikwidowania bólu w okolicach szyi polecamy system MI-TENS. Jego funkcja ogranicza niepożądane skurcze w miejscach bolesnych. Z każdym wzrostem intensywności ma miejsce faza testowa i w przypadku wykrycia skurczu mięśniowego, urządzenie automatycznie obniża intensywność stymulacji.

Czas leczenia powinien wynosić około cztery tygodnie. Specjaliści polecają jedną sesję MI-TENS dziennie. W jaki sposób zainstalować elektrody? Wykonaj to dokładnie tak, jak na poniższym rysunku!

przewlekły ból szyi
fot. Compex

źródło: compexstore.com

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]