tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Golf jest bez wątpienia jedną z ciekawszych dyscyplin sportowych. Wbrew pozorom wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego, na czele z dobrze rozciągniętymi i elastycznymi włóknami mięśniowymi. Po ciężkim dniu ćwiczeń warto sięgnąć po elektrostymulator Compex, co potwierdza znany golfista, Sebastian Buhl.

Wspominany przez nas golfista stara się być lepszy z dnia na dzień. – Dla mnie drugie miejsce to pierwszy przegrany – powiedział jasno Sebastian Buhl. – Zawsze daję z siebie maksimum możliwości, nie zamierzam się poddawać – dodał po chwili.

elektrostymulator compex sp golf
fot. sebastian-buhl.eu

Okazuje się, że zawodnik dość często wykorzystuje elektrostymulację mięśni, a z urządzeniami Compex już się nie rozstaje. – Mają mnóstwo korzyści. Stymulator jest bezprzewodowy i przenośny. Tym samym mogę go używać, kiedy tylko chcę – przyznał.

Sebastian Buhl nie ukrywa, że ma swoje ulubione programy, które stara się jak najczęściej wykorzystywać. – Najbardziej lubię program likwidujący ból i masaż. Używam ich szczególnie wtedy, kiedy jestem po ciężkim dniu treningowym – dodał golfista, mający przed sobą do zrealizowania jeszcze wiele celów. Z elektrostymulatorami Compex będzie to możliwe!

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]