tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Kolana są jednymi z najbardziej narażonych miejsc na kontuzje. Wokół siebie możemy spotkać wiele osób, który borykają się z problemami zdrowotnymi kolan, dlatego nie warto lekceważyć bólu i już wcześniej o nie zadbać.

Wielu sportowców zmaga się z urazami kolan. Nie tak dawno drugi raz więzadła zerwał Arkadiusz Milik, który został wykluczony z gry na pół roku. Podobnie w przypadku biegaczy – nie tylko zawodowców, ale również amatorów. Wielkim błędem będzie zlekceważenie bólu w stawie kolanowym. Warto udać się do ortopedy, a jednocześnie zadbać o stabilizację kolana.

Problemy z kolanami mogą być związane zarówno z niedoborem aktywności jak i z jej nadmiarem. Bóle kolan mogą wynikać także z długoletnich czynników, które nierzadko powodują np. zwyrodnienia stawu kolanowego czy degeneracje w jego obrębie.

Elektrostymulacja i eliminacja bólu

Jeżeli myślicie o ochronie stawu kolanowego, to najlepszym rozwiązaniem będzie jego stabilizacja. Przede wszystkim zadbajcie o jego odpowiednie wzmocnienie, specjalnie dobranymi ćwiczeniami, wspomaganymi między innymi przez elektrostymulację mięśni, która posiada funkcję eliminacji dolegliwości bólowych.

Stabilizatory i ortezy na kolana

To oczywiście nie koniec. Na rynku mamy dostęp do stabilizatorów, a najnowsze technologie sprawią, że Wasze kolana będą odpowiednio zabezpieczone. Stabilizator kolana powinien być używany przy nadwyrężeniach i stanach zapalnych. Rozwiązania w stabilizatorach lub ortezach mogą także ograniczać mobilność stawu szczególne po poważnym urazie lub zabiegu operacyjnym. Stabilizatory twarde mają często zastosowanie medyczne i jako takie urządzenia są sprzedawane.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]