tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć wiele ciekawych materiałów, w których wspominamy o urządzeniach Compex. Elektrostymulatory wykorzystujące najnowsze technologie podbijają polski rynek. Nie wszyscy jednak do końca wiedzą jak działa elektrostymulacja. Poświęćcie nam chwilę i poznajcie odpowiedź!

Co to jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja jest związana ze stymulacją włókien nerwowych za pomocą impulsów elektrycznych, które są przekazywane przez elektrody. Nie musicie się martwić o nie, ponieważ dołączamy je do większości zestawów elektrostymulatorów. Ponadto przygotowaliśmy różne zestawy elektrod, bez których stymulacja mięśni będzie niemożliwa.

Impulsy elektryczne, które są wytwarzane przez stymulatory Compex są impulsami wysokiej jakości. Są bezpieczne, skuteczne. Możemy je podzielić na oddziaływanie dwóch rodzajów włókien nerwowych:

  • Nerwy ruchowe, których celem jest stymulacja reakcji mięśnia zwanej inaczej elektryczną stymulacją mięśni.
  • Część z wrażliwych włókien mięśniowych, aby uzyskać efekt znieczulenia lub redukcji bólu – wykorzystywane w programach rehabilitacyjnych.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał wideo, w którym dokładnie pokazano działanie elektrostymulatorów Compex. Więcej informacji znajdziecie w naszych pozostałych materiałach, z chęcią również sami odpowiemy na Wasze pytania – sprawdźcie zakładkę kontakt.

Jak działa elektrostymulacja?


Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]