tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jak schudnąć z ud? Czy elektrostymulacja może pomóc?

Jednym z największych problemów kobiet związanych z sylwetką jest tkanka tłuszczowa, która gromadzi się na udach oraz brzuchu. Wobec tego problemu pojawia się pytanie w jaki sposób schudnąć z ud. Spieszymy z pomocą przedstawiając kilka skutecznych sposobów.

Tkanka tłuszczowa zalegająca w poszczególnych partiach ciała to nie łatwy do pokonania problem. Warto więc zadbać o siebie i swój wygląd zapobiegając pojawieniu się problemu. Najłatwiejszy sposób to stosowanie aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diety. To są podstawy, ale czy można zrobić coś jeszcze?

Jak schudnąć z ud?

Kluczem do sukcesu będzie regularna aktywność fizyczna, a najlepiej trening. Nie obędzie się tutaj bez ćwiczeń wielostawowychtypu przysiady, wykroki, czy popularna deska. Mile widziane będzie też stosowanie treningu cardio, obwodowego, czy interwałów, a jeżeli kondycja pozwala to treningu HIIT (Trening Interwałowy o wysokiej intensywności).

Najważniejszy aspekt to regularność i zaangażowanie, które odgrywają bardzo ważną rolę. Będzie dobrze jeżeli znajdziecie w tygodniu czas na minimum 2 treningi, a 3 lub 4 będą ilością idealną. Warto pamiętać aby oprócz treningów możliwie często chodzić pieszo, na spacery i unikać podjeżdżania samochodem do sklepu za rogiem :).

Elektrostymulatory mięśni Compex a spalanie tłuszczu

Zdając sobie sprawę z faktu, że żyjemy w czasach, w których każda minuta jest bardzo ważna czy można trenować i być aktywnym w sposób bardziej efektywny i zabierający mniej czasu?

Okazuje się, że można przeprowadzić skuteczny trening szybciej i efektywniej wykorzystując wsparcie elektrostymulatorów. Trening EMS jest obecnie jednym z trendów wśród różnorodnych rodzajów treningów i aktywności. Co więcej trening EMS czy masaż wyszczuplający można przeprowadzić, wykonując inną czynność, choćby czytając książkę lub relaksując się po ciężkim dniu w pracy.

Urządzenie jakim jest elektrostymulator mięśni Compex, może spełnić kilka ról i pomóc każdej kobiecie schudnąć z ud. Bez względu czy wykonując przysiady zastosujemy wsparcie treningu EMS, czy leżąc lub siedząc zastosujemy program tonujący mięśnie ud, czy program wyszczuplający, czy nawet podczas przygotowywania posiłku lub będąc w pracy zastosujemy program wzmacniający uda, skutecznie będziemy działać na wzmocnienie, lepsze utlenienie, ukrwienie mięśni, a także na redukcję tkanki tłuszczowej w okolicy ud.

Elektrostymulatory mięśni to urządzenia przesyłające impulsy nerwowe do poszczególnych grup mięśni. Aplikacja elektrod na uda wraz z odpowiednim programem z wybranego modelu stymulatora mięśni Compex sprawi, że aktywnie ćwicząc ze sprżętem, czy biernie nawet leżąc na łóżku, możecie pracować nad spaleniem tłuszczu i w efekcie schudnąć z ud. Najważniejsza jest systematyczność i zachowanie umiaru w jedzeniu w taki sposób aby zachować bilans kaloryczny na poziomie lekko deficytowym.

Elektrostymulatory Compex z programami wspomagającymi procesy redukcji tkanki tłuszczowej z okolicy ud

Polecane programy elektrostymulatorów compex w procesie chudnięcia ud
Kategoria Fitness
  • TONE YOUR THIGHS – KSZTAŁTOWANIE MIĘŚNI UD – odbudowanie jędrności ud
  • SHAPE YOUR BUTTOCKS – KSZTAŁTOWANIE POŚLADKÓW – ujędrnianie i tonowanie pośladków
  • FIRM YOUR STOMACH – odzyskiwanie talii
Kategoria Masaż
  • RELAXING MASSAGE – MASAŻ RELAKSACYJNY – odprężenie, efekt relaksu
  • REVIVING MASSAGE – MASAŻ PRZYWRACAJĄCY – wyeliminowanie uczucia zmęczenia
Kategoria Łagodzenie Dolegliwości
  • REDUCE MUSCLE TENSION – ZMNIEJSZENIE NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO – zmniejszenie napięcia mięśni
  • HEAVY LEGS – CIĘŻKIE NOGI – wyeliminowanie uczucia ociężałych nóg
  • CRAMP PREVENTION – ZAPOBIEGANIE SKURCZOM MIĘŚNIOWYM

kliknij – Pełne zestawienie programów elektrostymulatorów Compex

Elektrostymulatory Compex z programami wspomagającymi procesy redukcji tkanki tłuszczowej seria FITNESS

Elektrostymulatory Compex dla kobiet aktywnych i wymagających więcej od sprzętu

Dieta uzupełnieniem spalania tłuszczu 

Spalenie tłuszczu z ud to nie tylko treningi. Nie można zapomnieć o odpowiedniej diecie. Problemem jest tutaj podjadanie między posiłkami, nieregularne jedzenie, czy picie niewystarczjącej ilości płynów.  Dziennie powinno wypijać się nawet około litrów wody dziennie.

Specjaliści twierdzą, że dieta spalająca tłuszcz powinna zawierać w sobie dużą ilość białka, ponieważ jego trawienie wymaga dostarczenia sporej ilości energii. Bardzo dobrym dodatkiem będzie również błonnik, a zmniejszenie spożywania cukrów sprawi, że Wasze uda staną się szczuplejsze.

Jeżeli cel to schudnąć z ud, warto wziąć się za aktywność fizyczną. Można rozważyć inwestycję w elektrostymulator mięśni Compex i połączyć to z regularnymi treningami i dobrą dietą, a efekty przyjdą już po kilkunastu dniach. Do pracy!

[FM_form id="1"]