tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Zakupiliście już elektrostymulator Compex lub zastanawiacie się nad jego kupnem? Jeżeli jesteście w jednej z tych grup, to na pewno zastanawiacie się, jak konserwować urządzenie. Postanowiliśmy zatem wyjść Wam na przeciw i zaprezentować kilka cennych rad.

Przede wszystkim na dobry początek warto wspomnieć, że elektrostymulator marki Compex nie wymaga żadnej kalibracji oraz okresowej konserwacji. – Do czyszczenia urządzenia należy używać miękkiej ściereczki oraz środka na bazie alkoholu, nie zawierającego rozpuszczalników. W celu wyczyszczenia urządzenia należy używać jak najmniejszej ilości płynu – możemy przeczytać w instrukcji obsługi urządzenia.

elektrostymulacja mięśni
fot. Compex

Producent radzi, aby nie otwierać obudowy stymulatora, a także ładowarki. Dlaczego? Zawierają one w sobie elementy pracujące pod wysokim napięciem, dlatego mogą spowodować porażenie prądem, a tego chcielibyśmy raczej uniknąć. Nie naprawiaj elektrostymulatora na własną rękę – wszystkie czynności związane z demontażem powinny być wykonane przez techników i serwisy zatwierdzone przez firmę Compex.

– Jeżeli stymulator zawiera części, które wyglądają na zużyte lub wadliwe, należy skontaktować się z najbliższym centrum obsługi klienta firmy Compex – podsumowano w instrukcji obsługi. Oczywiście gorąco zachęcamy do zakupu elektrostymulatora Compex. Wielki wybór w naszym sklepie internetowym – zobaczcie koniecznie już teraz!

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]