tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Produkt ze Szwajcarii podbija rynek polski – wykorzystywany jest przez zawodowych sportowców i amatorów. Nie może go również zabraknąć w gabinetach fizjoterapeutów. Warto przy tym podkreślić, że elektrostymulatory Compex spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

– Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika, stymulator został zaprojektowany, wyprodukowany i oddany do dystrybucji zgodnie z wymogami Dyrektywy Europejskiej zmieniony 93/42/EWG obejmującej urządzenia medyczne – możemy przeczytać w instrukcji obsługi.

na czym polega elektrostymulacja mięśni
fot. Compex

To oczywiście nie koniec, ponieważ elektrostymulatory są również zgodne z normą CEI 60601-1, która obejmuje ogólne wymagania bezpieczeństwa dla elektrycznych urządzeń medycznych. Compex uzyskał również normę CEI 60601-1-2 obejmującą kompatybilność elektromagnetyczną, jak również normę CEI 60601-2-10, która odpowiada szczególnym wymaganiom bezpieczeństwa dla stymulatorów nerwów i mięśni. Tym samym możecie być pewni, że używając elektrostymulatorów Compex, nic Wam nie grozi.

– Zgodnie z obowiązującymi normami międzynarodowymi, konieczne jest podanie ostrzeżenia o zastosowaniu elektrod do klatki piersiowej (zwiększone ryzyko migotania serca). Stymulator jest również zgodny z dyrektywą 2002/96/EWG w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – podsumowano w tekście.

Elektrostymulatory Compex dostępne są oczywiście w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje – zobaczcie koniecznie już teraz!

źródło: własne

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]