tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Cenicie komfort w trakcie treningu? Mamy coś dla Ciebie! W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie między innymi bezprzewodowe elektrostymulatory Compex SP 6.0. Brak jakichkolwiek kabli sprawia, że teraz będziecie mogli ćwiczyć jeszcze efektywniej, bez jakichkolwiek zakłóceń. Postanowiliśmy zatem zaprezentować Wam funkcje Compex SP 6.0.

Compex wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym użytkownicy nie muszą martwić się o komfort i bezpieczeństwo. Stymulatory treningowe posiadają bowiem wbudowane funkcje, poprzez które urządzenia doskonale poznaje poszczególne partie mięśniowe i dopasowuje pod nie impulsy.

Funkcje Compex SP 6.0

Jedną z takich funkcji jest MI-SCAN, która powinna być wykorzystana bezpośrednio przed sesją treningową. Jej głównym zadaniem jest zbadanie wybranej grupy mięśniowej, a następnie automatyczne dopasowanie ustawień urządzenia do pobudliwości danego obszaru ciała. Wszystko zależne jest tutaj od fizjologii użytkownika – jeden może pracować na większych częstotliwościach, drugiemu w zupełności wystarczą mniejsze.

Drugą z dostępnych funkcji jest MI-RANGE. pozwala użytkownikowi na wybranie idealnego poziomu intensywności stymulacji dla programów recovery, massage, capillarisation lub nawet muscle pain. Jak działa funkcja MI-RANGE? Początkowo pozwala urządzeniu zwiększyć intensywność elektrostymulacji do momentu wykrycia idealnego poziomu. Następnie Compex SP 6.0 przechodzi w tryb ręczny, dzięki któremu, to użytkownik sam decyduje, na jakiej intensywności pracować.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]