tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wczoraj za pośrednictwem naszego serwisu internetowego przedstawiliśmy Wam funkcję MI-RANGE w elektrostymulatorach Compex. Dzisiaj idziemy krok dalej i zaprezentujemy opcję MI-AUTORANGE, która znacznie podnosi standardy wykorzystywania stymulatora elektrycznego.

Mi-Autorange w Compex FIT 5.0

Napisalibyśmy, że funkcja MI-AUTORANGE działa tak samo jak MI-RANGE, ale podział na dwie osobne opcje nie miałby wówczas sensu. Czym się różnią? Omawiana przez nas funkcja pozwala pracować w sposób automatyczny.

– Na początku programu pojedyncze naciśnięcie przycisku “w górę” na panelu wielofunkcyjnym pozwala urządzeniu na automatyczne zwiększenie intensywności stymulacji do momentu wykrycia idealnego poziomu intensywności – możemy przeczytać w oficjalnej instrukcji obsługi bezprzewodowego elektrostymulatora Compex.

Co z kolei da przyciśnięcie przycisku „w dół”? Spowoduje anulowanie funkcji MI-AUTORANGE. Wówczas stymulator elektryczny Compex przechodzi w tryb ręczny, dzięki któremu dany użytkownik może indywidualnie dopasować intensywność.

Funkcja MI-AUTORANGE dostępna jest w elektrostymulatorze Compex FIT 5.0. Produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym – sprawdźcie koniecznie, tym bardziej, że przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe ceny!

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl