tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jaki Stymulator Treningowy Compex wybrać?

Jaki elektrostymulator do treningów?

Jeżeli rozważamy stosowanie elektrostymulacji w treningu sensownym wyborem będzie cała linia Compex Sport – od prostego przewodowego elektrostymulatora SP 2.0  przez model Compex SP 4.0, który jest najmocniejszym modelem przewodowym do stymulatorów bezprzewodowych Compex SP 6.0 czy SP 8.0 w wersji podstawowej lub WOD Edition.

Różnice pomiędzy elektrostymulatorami serii sport przedstawia zestawienia na poniższej stronie – Porównanie stymulatorów treningowych Compex serii SPORT (SP)

Pod kątem treningów i opinii od sportowców korzystających ze stymulatorów treningowych Compex można wyciągnąć wniski, że:

Compex SP 2- to minimum na jakim możemy pracować pod kątem wsparcia treningów
Compex SP 4 – to najlepszy elektrostymulator dla technologii przewodowej do użytku stacjonarnego w domu lub w innym stałym miejscu
Compex SP 6 – jeden z najczęściej wybieranych stymulatorów treningowych, który jest bezprzewodowy i jednocześnie zawiera wszystkie ważne opcje jakie są potrzebne w treningu – Compex SP60 to najlepszy stosunek funkcji do ceny. (Tutaj można jeszcze rozważyć Compex FIT 5.0 z linii fitness, ale trzeba przemyśleć zastąpienie programów treningowych przez programy fitness dostępne w Compex FIT50.
Compex SP 8 / SP 8 WOD – to już sprzęt z najwyższej półki dla najbardziej wymagających. Różni się od Compex SP 6 pełną automatyką i kilkoma programami, na których niektórym zależy (m.in. – łokieć tenisisty, lumbago, drenaż limfatyczny) oraz technologiami – Mi Tens (zabezpiecza przed niechcianymi skurczami mięśni w programach przeciwbólowych) i Mi – Action (pozwala na uruchomienie mikrocyklu elektrostymulacji w programach poprzez napięcie mięśni trenującego – izometryczne lub w ruchu ćwiczenia funkcjonalnego – więcej o treningu funkcjonalnym z Compex)

Fazy w elektrostymulacji Compex w treningach z Compex
Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]