tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

EMMIE CHARAYRON opinie elektrostymulacjaEmmie Charayron – triatlonistka

Jakie jest Twoje motto życiowe, które pozwala Ci pokonywać każde wyzwanie?

Musisz mieć zapał, aby wkładać pasję w rzeczy, które uważasz za dobre i aby doprowadzać je do końca.

Czy możesz podzielić się swoimi sztuczkami, aby trenować lepiej?

Ustalaj realne cele, aby rozwijać się w wybranym sporcie. Oczywiście powinieneś marzyć, ale jednocześnie staraj się rozwijać metodycznie.

Jakie dostrzegasz korzyści po włączeniu Compex do treningów?

Urządzenie jest po prostu świetne, bardzo praktyczne jeśli chodzi o programy, a oznaczenia są bardzo czytelne i jasne. Nie ma potrzeby sięgać do instrukcji czy obawiać się o jej zgubienie, wszystko co potrzebne jest zawarte w urządzeniu. Wspaniały jest fakt, że używając bezprzewodowego urządzenia, nie musisz się martwić o zaplątanie. Dzięki temu używanie go jest łatwiejsze i szybsze.

Jakie są twoje ulubione programy i kiedy je stosujesz?

Mój trener dał mi wolną rękę w używaniu wszystkich programów regeneracyjnych i masaży…często korzystam z ich zalet w czasie odpoczynku, często wieczorami. Spędzając długi czas w samochodzie lub samolocie, dobrze jest „obudzić” nogi zaraz po zakończeniu podróży lub jeszcze w jej trakcie-bezprzewodowe urządzenie jest do tego doskonałe.

Tej zimy tesotwałam program Wzmacnianie i Siła, które powodują silne kontrakcje. Nie jest to błaha sprawa i wymaga sporej kontroli. Teraz moje sesje są bardziej konkretne, to znaczy podczas określonych aktywności, jednak jeśli pogoda nie dopisuje i jest zbyt zimno aby wybrać się na rower dobrze jest zastosować program Siła w celu utrzymania postępów.

Jakie są najważniejsze cele Twojej kariery?

To śledzenie, poszukiwanie, dążenie do ideału, które nie ważne co się wydarzy są celem samym w sobie. Na razie skupiam się na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wtedy będę miała realistyczny plan działania, nawet jeśli teraz chowam w głowie pewne marzenia.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]