tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Zadbaj o swoje zdrowie i nie lekceważ bólu pleców! W naszym sklepie internetowym znajdziesz zupełnie nowe stabilizatory na plecy. Sprawdź koniecznie już teraz.

Jednym z polecanych stabilizatorów na plecy jest Compex Bionic Back. To uciskowy produkt, którego zadaniem jest zapewnienie wsparcia i stabilności dolnej części pleców. Tym samym jeżeli odczuwasz bóle i przeciążenia właśnie w tym obszarze, nie powinieneś zastanawiać się ani chwili dłużej!

Nowoczesny stabilizator na plecy

Nasz pas ortezowy ochrania i wspiera plecy w trakcie treningu, a także w codziennej aktywności. Tym samym dzięki niemu zapewnisz sobie stabilność, a także zmniejszysz ból podczas ruchu. Produkt doskonale sprawdza się przy ćwiczeniach siłowych, czy pracy fizycznej.

Jak działa stabilizator na plecy Compex?

To bardzo proste! Zawiera w sobie cztery półsztywne gorsety, które pomagają utrzymać prawidłową postawę, odciążając odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Warto także wspomnieć o elastycznych opaskach, zapewniających optymalny ucisk stabilizatora. Tym samym nie musisz się martwić o brak komfortu i odpowiednie dopasowanie produktu. Na uwagę zasługuje również fakt, że opaska stabilizacyjna zbudowana jest z neoprenu, przez co utrzymywana jest stała temperatura, przy jednoczesnym przepływie powietrza.

Więcej na temat produktu przeczytać możesz w naszym sklepie internetowym. Kliknij TUTAJ i sprawdź naszą bogatą ofertę. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze!

4.5/5 - (2 votes)
[FM_form id="1"]