tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wielu zawodowych sportowców oraz amatorów zmaga się z dolegliwościami mięśniowymi, licznymi kontuzjami stawów oraz innymi urazami. Pierwszym krokiem  w takim wypadku powinna być wizyta u ortopedy i/lub fizjoterapeuty. Możliwe, że w dłuższym okresie potrzebna będzie rehabilitacja. Z pomocą przychodzi elektrostymulacja mięśni, a jej dużym atutem jest możliwość samodzielnej pracy z urządzeniem.

Zabiegi fizjoterapeutyczne są stosowane w leczeniu różnego typu schorzeń, a także w celu poprawy wydajności organizmu. Wobec tego oprócz pracy manualnej coraz częściej stosowane są elektrostymulatory, za pomocą których wykonuje się stymulacje prądami elektrycznymi. U fizjoterapeuty możemy przeprowadzić sesję z użyciem elektrostymulatora, nierzadko wypożyczyć urządzenie z gabinetu oraz dowiedzieć się jak najlepiej leczyć dolegliwości podczas sesji przeprowadzanych w zaciszu domowym.

Jeżeli zamierzacie stale korzystać z elektrostymulacji, to ekonomicznym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia do własnego użytku. Compex może być wykorzystywany do rehabilitacji, ale również do przeprowadzenia efektywniejszych treningów, regeneracji i fitnessu.

Do codziennego użytku i stosowania w przypadkach popularnych dolegliwości oraz aktywnego uprawiania sportu, gdzie celem nie jest poziom mistrzowski używanie elektrostymulacji poprzez stosowanie urządzeń Compex nie wymaga wiedzy specjalistycznej. Urządzenia w niezwykle prosty sposób przeprowadzą użytkowników przez programy i sesje treningowe, oferując jednocześnie automatyczną regulację kanałów i skanowanie mięśni. Do każdego elektrostymulatora Compex dołączamy instrukcję obsługi, która pozwoli jeszcze lepiej poznać urządzenie!

4/5 - (2 votes)
[FM_form id="1"]