tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jeżeli tutaj trafiliście, to z pewnością jesteście osobami lubiącymi aktywność fizyczną. Zapewne zdajecie sobie sprawę ze znaczenia rozgrzewki. Niestety spora grupa ludzi zapomina o niej i kompletnie ją lekceważy. To wielki błąd!

Pamiętacie jeszcze rozgrzewki z czasów szkolnych? Wf-iści powinni zwracać na to szczególną uwagę, w przeciwnym razie mogliście zostać narażeni na liczne kontuzje. Znaczenie ćwiczeń rozgrzewających nie maleje! Rozgrzanie i rozciągnięcie sprawia, że mięśnie stają się bardziej elastyczne, a tym samym maleje ryzyko odniesienia urazu.

– Każdy trening powinien zostać podzielony na trzy części. Wszystko powinno rozpocząć się od intensywnej rozgrzewki, po której można przejść do głównej części treningu, natomiast po jego zakończeniu warto wykonać jeszcze kilka ćwiczeń zwanych potocznie stretchingiem – możemy przeczytać w serwisie internetowym gymprofit.com.

Pewnie zastanawiacie się teraz, dlaczego poruszajmy temat rozgrzewki? Otóż elektrostymulatory Compex posiadają wbudowane programy, które umożliwiają odpowiednie rozgrzanie poszczególnych partii mięśniowych. Dzięki nim, Wasze włókna mięśniowe będą przygotowane do ciężkiej pracy na treningu!

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że stymulacja elektryczna to rozgrzewka pasywna, dobrze jest połączyć ją z aktywną – kilka truchtów, szybkie sprinty i po chwili będziecie gotowi do intensywnych ćwiczeń!

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter