tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Na rynku dostępnych jest wielu metod odchudzania. Jedne są skuteczne, inne nadają się do kosza. Bezsprzecznie do tej pierwszej kategorii zaliczymy elektrostymulację. Urządzenia Compex z wbudowanymi programami umożliwią pracę włókien mięśniowych za pomocą impulsów elektrycznych.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

Elektrostymulator mięśni może z początku brzmi groźnie, ale gdy bardziej zagłębimy się w proces jego działania, zrozumiemy, że to naprawdę dobra metoda na odchudzanie. Urządzenie wysyła impulsy elektryczne do włókien mięśniowych, imitując mózg. Tym samym mięśnie nie są w stanie rozróżnić, skąd napływają do nich impulsy, decydujące o ich skurczu.

Korzystanie z elektrostymulacji mięśni niesie za sobą wiele korzyści. Podstawowa to czas. Odpowiednio przygotowane programy sprawią, że tylko 20 minut dziennie starczy, aby zbudować solidne mięśnie brzucha czy jędrne pośladki. To jednak nie koniec, bo równocześnie możemy leżeć na kanapie i oglądać telewizję lub wykonywać inne czynności domowe.

elektrostymulacja mięśni odchudzanieOdchudzanie przez elektrostymulację

Nie musimy być również w niesamowitej kondycji fizycznej. Compex pracuje za nas i nie wymaga od nas wielu poświęceń. Jak wygląda proces odchudzania? To przede wszystkim rozbudowa mięśni, przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu. Cały proces możemy oczywiście przyspieszyć. Bezprzewodowy elektrostymulator Compex umożliwia nam jednoczesny trening siłowy i stymulację elektryczną mięśni. Wówczas nasza sesja treningowa będzie jeszcze bardziej efektywna. Warto wspomnieć również w kilku słowach o stymulacji mięśni głębokich, które w normalnych ćwiczeniach, ciężko zaangażować do wytężonej pracy. Dzięki Compex będzie to możliwe!

Oczywiście nie możemy zapominać o zachowaniu zrównoważonej diety. Po co nam ćwiczenia, skoro wieczorem sięgniemy po fast fooda. Musimy się pilnować w tej kwestii, w przeciwnym wypadku o zgubieniu zbędnych kilogramów możemy zapomnieć – to przecież złożona kwestia.

Odchudzanie przez elektrostymulację mięśni
1 ocen, średnia ocen: 5

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl