tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Najwyższa pora przedstawić kolejną funkcję elektrostymulatorów Compex. Tym razem zajmiemy się MI-ACTION dostępną w bezprzewodowym urządzeniu Compex FIT 5.0. Sprawdźcie koniecznie jej działanie!

Do czego służy Mi-Action w Compex?

To podstawowe pytanie, na które odpowiadamy. Przede wszystkim umożliwia rozpoczęcie wywołanego elektrycznie skurczu za pomocą dobrowolnego działania. – W taki sposób wywołany elektrycznie skurcz jest doskonale kontrolowany, trening staje się bardziej komfortowy, dokładniejszy i pełniejszy – możemy przeczytać w instrukcji obsługi.

Pilot elektrostymulatora Compex FIT 5.0 na koniec każdej fazy odpoczynku wyemituje sygnał dźwiękowy. Wówczas użytkownik ma możliwość rozpoczęcia dobrowolnej kontrakcji. – Jeżeli po upływie określonego czasu nie nastąpi dobrowolna kontrakcja, urządzenie automatycznie wstrzymuje działanie – dodano.

Warto jednak zwrócić uwagę na jeden ważny szczegół. Funkcja Mi-Action działa prawidłowo, wzmagając silne skurcze mięśni podczas fazy aktywnego odpoczynku. Co jeśli nie są odpowiednio silne? Compex FIT 5.0 wyemituje dźwięk, a na ekranie pojawi się znak plusa. – Podobnie w celu umożliwienia tych skurczów, konieczne jest dobre rozluźnienie mięśni w fazie odpoczynku. Na koniec każdej fazy skurczu, konieczne jest zapewnienie powrotu do pozycji pozwalającej na najlepsze rozluźnienie mięśni – podsumowano.

Newsletter