tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Terapia zimnem

Terapia zimnem – mankiety chłodzące Cryo/Cuff

Nowoczesna technologia terapii zimnem bazująca na krioterapii. Szczegółowe badania dowiodły, że leczenie niskimi temperaturami niesie pozytywne skutki i wysoki procent skuteczności.

Niska temperatura w mankietach chłodzących Cryo/Cuff pozwala w sposób jednostkowy oddziaływać niską temperaturą na bolesne miejsca. Produkt doskonale sprawdza się w przypadku podudzia, czy przedramion. Pacjent już po krótkim czasie poczuje różnicę.

terapia zimnem aircast cryo cuff elektrostymulatory net

Aircast producentem Cryo/Cuff

Mankiety chłodzące zostały stworzone przez firmę Aircast, posiadającą wieloletnie doświadczenie z zakresu rehabilitacji i ortopedii. Wyprofilowany produkt w przestępnej cenie może być teraz Twój. Postaw na nowoczesne metody leczenia i poczuj wyraźną ulgę.

System chłodząco-uciskowy Cryo/Cuff

Terapia Zimnem – Wsparcie przy urazach sportowych, kontuzjach i rehabilitacji

System terapii zimnem Cryo/Cuff ma dodatkowy atut i pozwala na kompresję wybranej części ciała działając na opuchliznę zmniejszając ją oraz na ból redukując jego odczuwanie. Cryo/Cuff bardzo dobrze też działa na wszelkiego rodzaju krwiaki.

System terapii zimniem Cryo/Cuff działa dzięki sile grawitacji. Termos, który odpowiada za dostarczanie zimnego płynu może też być wyposażony w specjalny silniczek, który będzie działał bez zasady opartej o grawitację.

Cryo-Cuff to możliwość szybkiego odłączenia termosu od konkretnego mankietu i pełną mobilność pacjenta podczas terapii. System kompresyjny do leczenia zimnem Cryo/Cuff do prawidłowego działania potrzebuje co najmniej 2 elementów, które możemy zakupić jako osobne produkty:

Główną funkcją systemu Cryo – Cuff jest zapewnienie optymalnej kompresji oraz schłodzenia obszaru ciała objętym urazem, kontuzją lub będącym w stanie, który wymaga terapii zimnem. Kompresja powoduje utrudniony dopływ płynów fizjologicznych do objętej mankietem tkanki i tym samym zapobieganie oraz zmniejszenie obrzęku.  Dłuższe stosowanie terapii zimnem wpływa na spowolnienie przemiany materii oraz przepływu krwi. Zmiany te hamują reakcje zapalnej i redukują objawy bólowe.

Wskazania:
ź ostre skręcenia,
ź urazy sportowe,
ź urazy tkanek miękkich,
ź leczenie pooperacyjne,
ź rehabilitacj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

[FM_form id="1"]