tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

kilian jornet compex opinieKilian Jornet, powszechnie uważany za najlepszego biegacza trialowego

Jakie jest Twoje motto życiowe, które pozwala Ci pokonywać każde wyzwanie?

Pozwól kierować się instynktowi, zaprowadzi Cię do rzeczy, które kochasz najmocniej. Góry uczą Cię, że jesteśmy niczym i jednocześnie, że jesteś zdolny do wszystkiego.

Czy możesz podzielić się swoimi sztuczkami, aby trenować lepiej?

Przygotuj wszystko, nie pozostawiaj niż przypadkowi! Ani treningów, ani jedzenia, ani regeneracji, naucz się nawet toru….a podczas wyścigu wyrzuć to wszystko z myśli i pozwól się prowadzić ciału. Zawsze zdarzą się jakieś przeszkody, ale musisz się nauczyć je pokonywać.

Jakie dostrzegasz korzyści po włączeniu Compex do treningów?

Na początku używałem Compex niemal wyłącznie do regeneracji po wyścigach i ciężkich treningach, a później odkryłem, że ma też inne przydatne programy. Teraz po kontuzji stosuję Compex w rehabilitacji dla odbudowy moich mięśni i wzmocnienia stawów. Ostatnio zacząłem używać go także do treningu siłowego. Tak, więc od początkowego użytkowania wyłącznie potreningowego przeszedłem do używania go także podczas urazów i do budowania siły mięśni

Jakie są najważniejsze cele Twojej kariery?

Celem każdego człowieka jest szczęście. Aby to osiągnąć musisz podążać za swoimi pasjami, być w miejscu gdzie czujesz się dobrze, gdzie nawet będąc sam nie czujesz się samotny. Dla mnie takim miejscem są góry, a narciarstwo i trial są sposobem aby tam być. Zawody są po to aby walczyć, poznawać siebie i znajdować własne limity.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]