tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Krioterapia i termoterapia stają się coraz bardziej popularnymi zabiegami w Polsce. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom, wprowadziliśmy do naszego sklepu internetowego termoregulatory Zamar, które doskonale sprawdzą się przy zabiegach termicznych.

Jednym z urządzeń znajdujących się w naszej ofercie jest termoregulator Zamar Z-ONE, którego zadaniem jest wykorzystanie zasad termoregulacji w krioterapii pozytywnej. Tą stosuje się bowiem bez ograniczeń czasowych i niezależnie od momentu rehabilitacji, w którym pacjent się znajduje. Produkt umożliwia następujące zabiegi:

  • krioterapia
  • termoterapia
  • presoterapia
  • terapia zmienna

zamar z-duo leczenie cieplem zimnemPoznaj termoregulatory Zamar

To proste i niezwykle lekkie urządzenia Zamar, doskonale sprawdzą się również w warunkach zewnętrznych. Mobilność termoregulatora sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla klubów sportowych.

Bardzo ciekawym produktem jest również Zamar Z-QUADDRO, który jest zbudowany aż z 4 wejść, a w swojej ofercie ma również hipertermię i masaż. Produkt jest w stanie pracować w zakresie temperatur od -5 do 45 stopni Celsjusza. Waży już jednak ponad 50 kg, ale doskonale sprawdzi się w gabinetach rehabilitacyjnych.

Termoregulatory Zamar charakteryzują się wytrzymałością i jakością wykonania, dzięki czemu można na nich pracować nawet 24 godziny na dobę. Urządzenie wykorzystywane jest głównie przy obrzękach, krwiakach, czy bólach mięśniowych i kostnych.

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]