tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Praktycznie każdy człowiek doświadczył bolesnych reakcji związanych z wysiłkiem fizycznym. Ciężki oddech oraz zmęczenie mięśni to normalna rzecz dla sportowców, którzy muszą sobie z tym radzić jak najlepiej. Jednym z rozwiązań jest regeneracja dzięki elektrostymulacji. Jak to działa? Zobaczcie koniecznie!

Kiedy wykonujecie wysiłek fizyczny, płuca muszą pracować szybciej, aby odprowadzać tlen do krwi. Przy sporej aktywności, następnego dnia możecie borykać się z tak zwanymi zakwasami. To nic innego jak podwyższone stężenie mleczanu, co prowadzi do hamowania rozpadu glukozy. Można to nazwać mechanizmem obronnym organizmu, aby zapobiec uszkodzeniu włókien mięśniowych.

compex regeneracja mięśni
fot. compexusa.com

Jeżeli znacie ten ból, to doskonale zdajecie sobie sprawę, że wykonanie treningu z zakwasem mija się z celem. Dyskomfort zmusza sportowców do wstrzymania zajęć, do momentu, w którym organizm wróci do pełni dyspozycji. Jak zatem walczyć z zakwasami? Świetnym rozwiązaniem jest elektrostymulacja mięśni dzięki urządzeniom Compex.

Szwajcarski producent elektrostymulatorów wbudował w urządzenia program regeneracyjny. Czas jego trwania to zaledwie 24 minuty, ale odpowiednia częstotliwość elektryczna powoduje, że szybko poradzicie sobie z zakwasami. Wspominane impulsy zaczynają pracować od wysokiej częstotliwości, kończąc na niskiej. Skutecznie wypłukują kwas mlekowy już w sześć minut.

Wspominany program odnowy mięśni nie tylko wykorzystywany jest dla usunięcia mleczanu, ale również do przyspieszenia dopływu „świeżej” krwi do poszczególnych obszarów mięśni. Wszystko to powoduje, że program uważany jest za najlepszy i najbardziej efektywny. Tym samym nie ma co się dłużej zastanawiać – sprawdźcie bogatą ofertę naszego sklepu internetowego!

[FM_form id="1"]